З щирим серцем і з великою радістю вітаємо християн західного обряду з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Дата: 28.03.2016 11:16

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з квітучою і теплою весною і наповнює людські серця миром, добром і любов’ю.
Пасхальні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Звісно, ці прості вимоги до кожного християнина - дуже мізерні в порівнянні з тією пожертвою, яку поніс Спаситель Ісус Христос заради порятунку людства від гріхів. Але, як переконує Святе Письмо, будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею, достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.
Пам’ятаймо про це повсякчас і повсюди!
Нехай ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.
Бажаэмо вам та вашим родинам щастя і радості, благополуччя, достатку і Божого благословення, яке буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

Христос Воскрес!

голова районної державної адміністрації М.Підболячний