За перше півріччя 2015 року звітують платники податку на прибуток

Дата: 05.08.2015 14:54

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ, нагадує платникам податку на прибуток щодо термінів податкової звітності.

Платник податку на прибуток, який за підсумками 2014 року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у 2015 році, а за підсумками першого кварталу 2015 року отримав прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя (10 серпня 2015 року), три квартали звітного (податкового) року (09 листопада 2015 року) та за звітний (податковий) рік (09 лютого 2016 року) для нарахування та сплати податкових зобов’язань.

Також такий платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації з податку на прибуток, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації.

Це відповідно до звітних періодів не пізніше: 19 серпня 2015 року, 09 листопада 2015 року, 19 лютого 2015 року.