За вісім місяців 2017 року Центром обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ було надано майже 35 тисяч послуг

Дата: 05.09.2017 12:40

Основним завданням Центру обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ є здійснення сервісного обслуговування платників податків.
Так, фахівцями Центру за січень – серпень місяць поточного року надано майже 35 тис. послуг, т.ч. адміністративних майже 5 тисяч.
За звітний період видано 2400 карток платника податків.
У зазначений період 27 платників скористалися послугою з реєстрації РРО. Також, 390 суб’єктів господарської діяльності здійснили реєстрацію книжок обліку розрахункових операцій.
Підготовлено та видано 50 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. 290 громадян здійснили реєстрацію «єдинщиками», а 492 платника отримали витяги з реєстру платників єдиного податку. Ще 43 платника отримали чи продовжили терміни дії ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами.
Перереєстровано в реєстрі неприбуткових установ і організацій понад 75 установ, та понад 50 неприбуткових установ внесено до Реєстру.
Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ знаходиться за адресою : м.Тульчин, вул. М.Леонтовича,51, 1 поверх, номер телефону (04335)2-24-54.
Нагадуємо :
  • податкові звіти приймають – вікно №4