«Захист законних прав і інтересів дитини»

Дата: 20.10.2014 15:02

Відповідно до Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», на виконання наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 17.12.2009 № 4376, в рамках виконання «Єдиної комплексної правоохоронної програми у Тульчинському районі на 2010-2014 роки», 16.10.2014 року, службою у справах дітей спільно із сектором кримінальної міліції у справах дітей Тульчинського РВ УМВС, на території міста було проведено профілактичний рейд «Базар». В ході проведення даного рейду, на території міського ринку, було виявлено неповнолітнього, на якого в результаті був складений адміністративний протокол в порядку статті 175-1 кодексу України про адміністративні правопорушення щодо куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом.
Також цього дня відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якому було розглянуто 3 питання щодо соціального захисту прав дітей. Відносно усіх питань були прийняті відповідні рішення.