Заходи щодо захисту прав неповнолітніх жителів району

Дата: 21.02.2019 13:01

Реагуючи на звернення небайдужих жителів Тульчинського району з приводу порушень прав неповнолітніх жителів району на належні умови для їх повноцінного проживання, розвитку та навчання, 18.02.2019 року та 19.02.2019 року, рейдовою групою у складі працівників служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, були проведені обстеження сімей з дітьми на територіях Тарасівської, Бортницької, Печерської, Білоусівської та Клебанської територіальних громадах. В ході проведеної роботи, було відвідано 12 сімей які перебувають в складних життєвих обставинах або ж мають ознаки таких. Як результат, окремим батькам було вказано на існуючі недоліки у їх побуті та попереджено про можливі наслідки та відповідальність у випадку ігнорування та не усунення виявлених проблем.

Служба у справах дітей, й надалі проводить рейдові відпрацювання на території району, спрямовані на виявлення перш за все бездоглядних та безпритульних дітей, жебраків, випадків незаконного продажу тютюнових та алкогольних напоїв неповнолітнім та ін.. Колектив висловлює вдячність усім небайдужим громадянам які співряцюють з нами, повідомляючи про такі випадки та просить жителів району активніше долучатися до свого перш за все громадянського обов’язку допомогти іншому ти м паче якщо це дитина.