Заплановано вишкіл юнаків 11-х класів

Дата: 03.04.2019 16:37

2 квітня 2019 року під головуванням заступника начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Сергія Чепернатого, за участю військового комісара Тульчинського району Романа Сватка, директора та заступника директора Богданівського ЗЗСО Віталія Петрунька та Олександра Паладія проведена робоча нарада з питання організації та проведення навчально-польових зборів юнаків 11-х класів ЗЗСО району.
Вперше за останні роки за сприяння голови Тульчинської райдержадміністрації Віталія Чуби планується 3-денний вишкіл майбутніх воїнів з 24 по 26 квітня 2019 року на базі Богданівського ЗЗСО.
На нараді затверджено програму зборів та вирішено ряд організаційних питань, погоджено терміни навчальних стрільб з командуванням військової частини м. Гайсин.
10 квітня буде проведено засідання керівників курсу "Захист Вітчизни" з метою детального відпрацювання плану проведення навчально-польових зборів.