Запрошуємо до онлайн-голосування конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019»

Дата: 07.06.2019 16:15

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 травня 2019 року № 341 «Про організацію та проведення регіонального конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019» та з метою розвитку виробництва і промоції товарів, що виробляються в області та відзначення лідерів торгівельної, харчової та переробної галузей, що застосовують інновації та новітні підходи у виробництві та реалізації власної продукції, обласною державною адміністрацією проводиться регіональний конкурс «Краща торгова марка Поділля – 2019».

Конкурс відбувається у новому форматі. Відбір переможців здійснюється за 9 номінаціями:

- «Екологічність та натуральність»;

- «Інновації у виробництві»;

- «Репутація та довіра»;

- «Відкриття року»;

- «Краща фірмова мережа виробника»;

- «Якість»;

- «Кращий експортер (обсяги, географія)»;

- «Соціальна відповідальність»;

- «Краща торгівельна мережа».

У конкурсі беруть участь 24 підприємства торгівлі, харчової та переробної промисловості Вінницької області.

З 04 червня по 24 червня 2019 року відбувається онлайн-голосування за номінантів конкурсу.

Онлайн-голосування проводиться на сайті Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації за посиланням: http://www.dmsrr.gov.ua/konkurs-krashha-torgova-marka-pod%D1%96llya/