Запрошуємо до співпраці!

Дата: 05.01.2015 11:57

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» райдержадміністрація повідомляє про припинення повноважень Громадської ради при райдержадміністрації, що діяла протягом 2013 – 2014 років, і оголошує про підготовку до установчих зборів за участю місцевих інститутів громадянського суспільства з метою формування персонального складу Громадської ради при райдержадміністрації, як консультативно-дорадчого органу при виконавчій владі. Проведення зборів заплановано на 27 січня 2015 року.

До участі в установчих зборах запрошуються зареєстровані в районі громадські організації, професійні, творчі спілки, організації роботодавців, благодійні, релігійні організації, комунальні засоби масової інформації, інші неприбуткові товариства і установи. Всіх бажаючих співпрацювати просимо у термін до 17 січня 2015 року завітати до сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації (м. Тульчин, вул. Леніна, 1, каб. 215, тел. 2-35-94) для попередньої реєстрації шляхом подачі необхідних документів, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»