Запрошуємо до участі у реалізації проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави»

Дата: 27.01.2017 12:56

Агенція регіонального розвитку Вінницької області за підтримки Регіонального Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні проводить заходи в рамках проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави». Проект має на меті підвищення рівня поінформованості громадськості щодо діяльності Агенції регіонального розвитку та можливостей використання інших інструментів регіонального розвитку.
8 лютого 2017 року в м.Вінниця передбачається проведення круглого столу з метою обговорення можливостей розвитку громад, а також тренінгу зі стратегічного планування та заповнення проектних пропозицій. До участі запрошуються представники місцевих органів влади, профспілок, інституцій громадського суспільства, медіа, активістів, які зацікавлені в питаннях регіонального розвитку. Організатори покривають харчування учасників та інформаційні матеріали.
Для участі в конкурсному відборі заповніть он-лайн форму за посиланням: https://goo.gl/forms/6xNrgoS5dBBcwBP83 або цю анкету та надішліть за вказаною адресою.
Анкета учасника
1. Прізвище, ім’я, по-батькові
2. Дата народження
3. Місце проживання
4. Яку організацію Ви представляєте? Вкажіть Вашу посаду.
5. Контактний номер телефону
6. Адреса електронної пошти
7. Що Ви очікуєте від заходу?
8. Яким чином Ви плануєте використовувати отриману інформацію?
Заповнену анкету прохання надіслати до 2 лютого 2017 року (включно), на електронну адресу yulia.kulakova08@gmail.com з поміткою в темі «Анкета учасника».