Запрошуємо на художню виставку в музей!

Дата: 04.04.2017 09:44

30 березня в Тульчинському краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Моя Україна» молодого талановитого художника Володимира Томашевського. На виставці представлено 25 картин. В основному це пейзаж та натюрморт: «Україна», «Осінь», «Зустріч», «Маки», «Бузок», «Хвиля»…

Володимир Томашевський родом з селища Глухівці Козятинського району. З дитинства любив малювати олівцем та аквареллю, закінчив Грицівське художнє училище, що на Хмельниччині. Він учасник багатьох обласних та районних виставок. Його картини зберігаються в багатьох музеях України та у приватних колекціях за кордоном (Німеччина, Китай, США).

На презентацію виставки завітали представники районної державної адміністрації, художники міста Тульчина, друзі та рідні.

Виставка Володимира Томашевського буде діяти з 30 березня до 30 квітня п.р. Тульчинський краєзнавчий музей запрошує всіх бажаючих долучитися до прекрасного.