Засідання комісії щодо розгляду звернень громадян
Дата: 30.08.2019 15:00
Кількість переглядів: 226
30 серпня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Чуби відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян.
Членами комісії розглянуто 22 звернення від жителів району, зокрема від малозабезпечених верств населення та осіб, що потрапили в складні життєві обставини. За підсумками проведеного засідання членами комісії прийнято відповідне рішення щодо надання нецільової матеріальної допомоги.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190830_111338.jpg)