Засідання Комісії з питань розподілу субвенції на придбання житла

Дата: 26.10.2018 15:29

25.10.2018 року в приміщенні Тульчинської районної державної адміністрації відбулося чергове засідання Комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації під головуванням голови Тульчинської районної державної адміністрації Чуби В.В.
На порядку денному засідання Комісії, було обговорено інформацію про розгляд пропозицій, щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації. Керуючись передбаченою у постанові КМУ від 15.11.2017 року №877, формулою для підрахунку граничної вартості об’єктів нерухомості та їх нормативної площі з урахуванням опосередкованої вартості спорудження 1кв. м. загальної площі житла передбаченої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.03.2018 року №46, беручи до уваги фотоматеріали комісією було прийнято відповідне рішення на користь придбання даного об’єкту нерухомості особі з числа дітей-сиріт на території Тульчинського району.