Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

Дата: 04.04.2019 15:44

4 квітня 2019 року під головуванням заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. В роботі Координаційної ради брали участь заступник голови районної державної адміністрації Вадим Шклярук, члени ради – голови територіальних громад, керівники підприємств, установ, організацій району, начальники відділів та служб райдержадміністрації, виконавчий апарат районної ради.
Відповідно до плану роботи на розгляд Координаційної ради винесено ряд питань, зокрема по питанню «Про стан соціального захисту населення та хід виконання районної програми «Турбота на 2016-2020 роки» проінформував заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації О. Мокринський.
Досвідом про стан соціального захисту населення громади поділилась Кирнасівський селищний голова Т. Процишина.
В обговоренні даного питання також брали участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації В. Поліщук, директор районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді О. Капелюшна, заступник начальника Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості І. Забуранний.
По питанню «Про поліпшення санітарного стану територій та благоустрою населених пунктів району» проінформував начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації М.Шевчук.
Заозерненський сільський голова І.Басараб поділилася із колегами досвідом роботи в даному напрямку, доповнивши змістовний виступ цікавими слайдами.
В обговоренні даного питання також брали участь начальник Тульчинського дорожньо-ремонтного пункту філії «Томашпільський райавтодор» В.Гоцуляк, заступник директора ДП «Тульчинський райагроліс» Д.Татунь.
Заступник голови районної ради Н.Григорьєва підвела підсумки проведення загальних зборів громадян в територіальних громадах району та акцентувала увагу на проблемних питаннях, які необхідно вирішувати спільно із сільськими, селищними, міською радами, в контексті розглянутих Координаційною радою питань.
З усіх розглянутих питань членами Координаційної ради прийнято відповідні рішення.
В роботі засідання також брали участь представники засобів масової інформації району.