Засідання «круглого столу»: спілкування з представниками національних меншин району

Дата: 21.09.2018 16:38

21 вересня 2018 року в Тульчинській центральній районній бібліотеці відбулося засідання «круглого столу» представників органів виконавчої влади та громадських формувань національних меншин району з питань взаємодії, вирішення проблемних питань і профілактики правопорушень.
Керівники і представники громадських формувань національних меншин обговорили ряд питань своєї статутної діяльності з керівником апарату райдержадміністрації Лілією Сінкевич, заступником керівника апарату – завідувачем сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації Юрієм Хмелевським, директором ЦРБС Вірою Вігуржинською та іншими учасниками зустрічі.
Представникам національних меншин була надана консультативна допомога, запропоновані різні варіанти подальшої співпраці, акцентована увага на недопущенні конфліктів на національному чи релігійному ґрунті.