Засідання міждисциплінарної команди

Дата: 29.03.2019 14:43

29 березня 2019 року відбулося чергове засідання міждисциплінарної команди до складу якої були залучені представники служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації та Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

На даному засіданні здійснено перегляд та коригування індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах із забезпеченням відповідності їх найкращим інтересам, а також ініціювання в разі потреби та складності випадку розгляду питання щодо соціального захисту дітей на засіданні комісії з питань захисту прав дитини.