Засідання оперативного штабу осінь-зима

Дата: 23.10.2018 15:46

На виконання розпорядження «Про утворення оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення у зв’язку з можливими ускладненнями погодних умов у осінньо-зимовий період 2018-2019 року» №335 від 22 жовтня 2018 року підписаного головою Тульчинської районної державної адміністрації Віталієм Чубою 23 жовтня було проведено засідання оперативного штабу Тульчинської райдержадміністрації.
Відповідно до інформації Гідрометеоцентру України на території Вінницької області протягом тижня можливе істотне погіршення погодних умов зі сніговими опадами.
Для забезпечення безперебійної роботи установ, організацій, закладів освіти, охорони здоров’я та роботи транспортної галузі району В.В.Чуба заслухав керівників дорожньо-ремонтних організацій, бюджетних установ, ДПРЧ 14, СО «Тульчинські електромережі» та інших відповідальних осіб району за наявність паливно-мастильних матеріалів, солеві та відсівні суміші, паливні матеріали для забезпечення теплового режиму у закладах освіти та охорони здоров’я на випадок критичного погіршення погодних умов.
На завершення засідання було підготовлено доручення голови райдержадміністрації та надіслано до виконавців.