Засідання районної комісії ТЕБ та НС, за участю робочої групи з питань обстеження басейну р.Сільниця в районі сіл Кинашів, Клебань

Дата: 05.04.2017 16:36

5 квітня 2017 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, проведено засідання районної комісії Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за участю робочої групи з питань обстеження басейну р.Сільниця в районі сіл Кинашів, Клебань. В ході якого було розглянуто наступні питання:
- Про результати роботи робочої групи для обстеження басейну річки Сільниця в районі сіл Кинашів, Клебань
- Про хід проведення перевірок захисних споруд цивільного захисту району у 2017 році.
- Про затвердження Плану комісійних перевірок об’єктів, що мають важливе соціальне значення.
За результатами засідання комісії з урахуванням доповідей та обговорень підготовлені рішення та доведені до виконавців.