Засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 19.02.2018 15:35

19 січня 2018 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, проведено засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в ході якого було розглянуто питання про призупинення навчання у Шпиківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (43,5% хворих дітей) Тарасівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів (35,5% хворих дітей), як у таких, що перетнули рівень захворюваності епідеміологічних показників.
За результатами засідання комісії з урахуванням доповідей та обговорень вирішено погодити призупинення навчального процесу в Шпиківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 19 по 28 лютого 2018 року та Тарасівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з 20 лютого по 1 березня 2018 року, як у таких, що перетнули рівень захворюваності епідеміологічних показників.