Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 26.04.2019 09:05

25 квітня 2019 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням першого заступника голови Тульчинської райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглядалось питання про призупинення навчання у Клебанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів з метою попередження значних епідемічних ускладнень захворюваності на кір серед учнів.

Враховуючи різке зниження кількості відвідування та випадки захворюваності серед учнів, за результатами доповідей фахівців, з урахуванням обговорення та з метою ефективної протидії поширенню кіру серед населення, попередження значних епідемічних ускладнень, зменшення інтенсивності захворювань комісія вирішила погодити призупинення навчального процесу в Клебанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів з 25 квітня по 6 травня 2019 року.