Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 20.09.2019 12:09

20 вересня 2019 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням першого заступника голови Тульчинської райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було проведено чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглядалось питання «Про затвердження «Комплексного плану організаційних і практичних заходів райдержадміністрації, сільських, селищних рад, Тульчинської та Шпиківської ОТГ, підприємств, установ і організацій Тульчинського району, направлених на забезпечення техногенної та природної безпеки в осінньо-зимовий період 2019-2020 року» / далі Комплексний план /.

Основними завданнями комплексного плану є координація дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо попередження надзвичайних ситуацій під час експлуатації об’єктів економіки та житлово-комунального сектору в осінньо-зимовий період, створення умов для успішного гасіння пожеж і мінімізації збитків від них, забезпечення контролю за здійсненням заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Взявши до уваги виступи спеціалістів, з урахуванням обговорення, комісія вирішила затвердити Комплексний план та довести його до виконавців.