Засідання районної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

Дата: 06.11.2015 14:35

05.11.2015 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Побережника В.І. відбулося засідання районної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

На порядок денний засідання було винесено два питання: про стан готовності вулично-шляхової мережі району до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років та проблеми зростання дорожньо-транспортних пригод на території Вінницької області з вини водіїв автобусів.

Виступили: перший заступник голови райдержадміністрації Побережник В.І., старший державний автоінспектор ВДАІ Тульчинського району Шняга П.В., інспектор автомобільно - технічної інспекції відділення державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території Тульчинського району Агеєв В.М.

В обговоренні взяли участь : головний інженер філії ”Тульчинська ДЕД” Мулярчук М.В., начальник КП «Тульчинкомунсервіс» Якубенко М.Г., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Овчарук О.С., керівник ПрАТ «Тульчинське АТП-10507» Головінський К.М.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення виконавцям.