Засідання робочої групи щодо обстеження басейну річки Сільниця в районі сіл Кинашів, Клебань

Дата: 24.03.2017 12:50

23 березня 2017 року в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, керівника робочої групи для обстеження басейну річки Сільниця в районі сіл Кинашів, Клебань Віталія Побережника, проведено засідання робочої групи за участю представників екологічної інспекції у Вінницькій області. В ході якої спеціалістами Екологічної інспекції у Вінницькій області надано методологічну по даній ситуації, визначено зону відповідальності та вказано на юридичні наслідки, що несе в собі робота підприємства ДП «Тульчинводоканал» по забрудненню навколишнього середовища та безпосередньо на водні об’єкти по руслу річки Сільниця та внесли пропозиції щодо подальшого його функціонування.

За результатами засідання робочою групою було прийнято рішення щодо розгляду даного питання на засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС та виконанні заходів, що будуть запропоновані при прийнятті рішень.