Засідання житлової комісії

Дата: 03.10.2019 13:53

3 жовтня 2019 року при районній державній адміністрації відбулось засідання районної комісії з питань використання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На розгляд дорадчого органу було винесено питання про визначення кандидатури дитини, щодо спрямування коштів субвенції на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання, комісією були прийняті відповідні рішення та передані за компетенцією на виконання.