Засідання робочої групи з питань аналізу причин безприбуткової діяльності суб’єктів підприємництва та стану їх розрахунків з бюджетом і державними цільовими фондами

Дата: 01.02.2019 15:04

Сьогодні, 01 лютого 2019 року в райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань аналізу причин безприбуткової діяльності суб’єктів підприємництва та стану їх розрахунків з бюджетом і державними цільовими фондами, яку очолює голова райдержадміністрації Віталій Чуба. На засіданні керівники та головні бухгалтера підприємств, які за результатами господарської діяльності за січень-вересень 2018 року отримали збиток, проінформували про фінансово-господарську діяльність, причини отримання збитків та про результати завершення 2018 року. За підсумками засідання членами робочої групи прийнято відповідні рішення.