Завдяки здійснення державних закупівель через proZorro зекономлено близько 8,3 млрд. грн. бюджетних коштів

Дата: 23.02.2017 14:26

Зростання економіки відбулося завдяки крокам українського уряду з покращення бізнес-клімату. У минулому році розпочато реформу податкової системи: ініційовані урядом законодавчі зміни суттєво спростили адміністрування податків для добросовісних компаній і посилили контроль за тими, хто ухиляється від оподаткування. Уряд розпочав реформу з дерегуляції: вже ліквідовано 76 адміністративних бар’єрів для бізнесу, у тому числі - скасовано державну реєстрацію іноземних інвестицій. Запроваджується системний перегляд регуляторних актів на більш як 70 ринках. Здійснено перші кроки щодо реформування митниці, завдяки чому планові показники надходжень від митниці за підсумками 2016 року перевиконано на 18,3 млрд гривень. Активізовано зусилля щодо сприяння виходу українських товарів на нові ринки.
Уряд зробив реальні кроки у боротьбі з корупцією: впроваджено електронне декларування майна політиків. Переведення державних закупівель на proZorro дозволило зекономити близько 8,3 млрд. грн. бюджетних коштів.