Завітайте на виставку творчих робіт Людмили Щербань

Дата: 27.09.2016 12:00

23 вересня в юнацькому відділі районної бібліотеки відбулося відкриття виставки творчих робіт Щербань Людмили Михайлівни, наукового співробітника з питань пам’ятко охоронної роботи та туризму Тульчинського краєзнавчого музею. Улюблене хобі, якому віддається весь вільний час переросло в ціле мистецтво, що приносить радість, дарує натхнення та безумовно прикрашає оточуючий світ. Виставка триватиме до 15 жовтня, то ж запрошуємо всіх на спілкування з прекрасним.

Презентацію виставки на високому професійному рівні провела завідуюча відділом обслуговування юнацтва Мельник Наталя Ростиславівна, яка зініціювала створення при відділі творчої студії дизайну «Натхнення».

В подальшій діяльності студії планується навчання вишивки бісером, виготовлення різноманітних прикрас з натурального каміння, створення арт – скульптур, декорування одягу та багато іншого...