Земляки йдуть служити до Збройних Сил України

Дата: 06.04.2018 08:47

5 квітня 2018 року в приміщенні Тульчинського районного будинку культури відбулись урочисті проводи призовників району до лав Збройних Сил України за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови ОТГ Валерія Весняного, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, військового комісара РВК Дмитра Слободянюка, сільських, селищних голів, Тульчинського благочинного УПЦ-КП о.Василія, призовників та їх батьків, працівників райдержадміністрації, РБК, представників районних ЗМІ та громадськості.

До присутніх з вітальним словом звернулися керівники району та міста, військовий комісар, батьки призовників. Виступаючі побажали майбутнім захисникам Вітчизни міцного здоров’я, успішної служби, мирного неба. Від призовників виступив Ярослав Веретковський, а о.Василій виголосив Господню молитву і Боже благословіння юнакам.

Сільські, селищні, міський голови вручили призовникам пам’ятні подарунки. Для учасників урочистостей працівниками районного будинку культури підготовлено тематичну концертну програму.