Зігрій теплом свого серця

Дата: 04.12.2015 10:28

2 грудня в переддень Міжнародного дня інвалідів студенти технікуму ветеринарної медицини БНАУ, члени гуртка «Менеджер» керівник Шепета Світлана Володимирівна у співпраці з учнями обласної школи – інтернат ліцею та працівниками управління Пенсійного фонду провели захід в Тиманівському відділені постійного проживання Територіального центру соцобслуговування Тульчинського району «Зігрій теплом свого серця». Учасники заходу, уже вкотре зібрали теплий одяг та взуття, одіяла, білизну, засоби гігієни, а також солодощі. Школярі виготовили своїми руками янголяток і обереги, які дарували всім мешканцям геріатричного закладу.
В столові закладу гарно оформили столи на яких розмістили креманки з варенням, домашні пироги, печиво, цукерки, фрукти, заварили духмяний чай з м’ятою і ромашкою.
Особливу ауру радості і добра створили запалені аромасвічки.
Під час сімейного чаювання звучали вірші про добро, маму та ніжність почуттів. Звучали мелодії саксофону.
Всі учасники дійства були щирі і надзвичайно розчулені.
Аура добра і сімейного затишку принесла радість і мешканцям цього сумного державного дому і гостям. Учнів та студентів підтримали учителі школи-інтернат Мала С. М. та Погребняк Н. В., методисти технікуму, співробітники ПФУ в Тульчинському районі на чолі з начальником управління Мельник А. В.
А організатором традиційно були актив гуртка «Менеджер» керівник Світлана Володимирівна Шепета.
Ці домашні світлини за чашкою трав’яного чаю всі учасники дійства завершили народною українською піснею «Ой зелене жито, зелене».