Зміни у проведенні навчання керівного складу області

Дата: 20.08.2018 16:12

В період соціально-економічної, воєнно-політичної нестабільності у нашій державі, зростанні кількості та масштабів надзвичайних ситуацій природного характеру, а також шкоди від них, що є загальносвітовою тенденцією а також значною зношеністю основних виробничих фондів, навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання не залежно від форм власності є вкрай необхідним.
На даний час навчання зазначених осіб на території Вінницької області здійснює Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, відповідно до діючого законодавства.
В першому півріччі з районів, міст та територіальних громад області за різними категоріями пройшли навчання майже дві тисячі осіб, це свідчить про те, що керівники різних рівнів розуміють необхідність відповідних навчань.
Разом з тим хотілось би зупинитись на деяких змінах діючого законодавства щодо питаньнавчання керівного складу, а саме з виходом Постанови КМУ від 28.03.2018 №230 «Про внесення змін до Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»,в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької областіне будуть навчатись наступні категорії слухачів:керівники комісій ТЕБ та НС (НС суб’єктів), керівники евакоорганів, керівники навчальних груп та керівники навчань (тренувань).
Враховуючи відповідні зміни в Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання не залежно від форм власності, Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області будуть надаватись консультації з питань організації роботи голів комісій з НС та евакуації суб’єктів господарювання області,а також керівників навчань (тренувань) по телефону 53-13-16 і під час надання методичного супроводу нашими працівниками безпосередньо насуб’єкті господарювання.
(За інформацією навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності вінницької області (НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області)