Зміни в пенсійному законодавстві

Дата: 12.08.2014 15:10

Постановою Кабінету Міністрів №204 від 18 червня 2014 року внесено зміни до Постанови №76 „Про соціальний захист членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року”:
Установити з 1 квітня 2014 року доплату до пенсії у зв’язку з втратою годувальника непрацездатним членам сімей, які перебували на утриманні осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту ,а також працівників правоохоронних органів і військовослужбовців, смерть яких пов’язана з участю в зазначених акціях, у таких розмірах:
На одного непрацездатного члена сім’ї- 5000грн.
На двох непрацездатних членів сім’ї – 6500 грн.
На трьох та більше непрацездатних членів сім’ї – 8000 грн.
Для призначення пенсій у зв’язку з втратою годувальника відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” за військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції, до надання свідоцтва про смерть обов’язково подається повідомлення (оповіщення ) про смерть.