Зміни в призначенні і виплаті субсидій

Дата: 21.02.2019 16:30

21.02.2019 року управлінням соціального захисту населення проведено семінар-нараду з відповідальними особами сільських, селищної рад та ОТГ.
Також в нараді прийняли участь представники організацій – надавачів житлово-комунальних послуг, Тульчинського центру поштового зв’язку та Тульчинської філії АТ «Ощадбанк».
Провів нараду начальник управління Богач М.В., який надав роз’яснення стосовно нового порядку виплати субсидій.
Про зміни в законодавстві по призначенню державних допомог інформувала заступник начальника управління - начальник відділу державних допомог Бурдо О.О.
Стосовно порядку призначення субсидій з січня 2019 року інформувала начальник відділу житлових субсидій Гоголь Н.Ф.
Щодо забезпечення соціального захисту ВПО та надання пільг пільговим категоріям населення виступила начальник відділу персоніфікованого обліку Сотоцька А.С.
З питань щодо здійснення контролю за цільовим використанням бюджетних коштів інформував начальник відділу державних соціальних інспекторів Корчак В.В.