Змінилися терміни прийому показу лічильника електроенергії

Дата: 01.08.2019 08:45

Шановні споживачі електроенергії! ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» повідомляє Вас, що змінились терміни надання показів електролічильників побутових споживачів. Зміни відбулись відповідно до змін «Правил роздрібного ринку електричної енергії», які затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 312 від 14.03.2018 року.

Згідно здійснених змін пункт 3.3 глави 3 викладено в такій редакції: «Зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця. У разі неотримання до початку четвертого робочого дня місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника та за умови, що лічильник електричної енергії не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по Споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання».

Тож показники спожитої електроенергії вже за липень слід повідомляти з 30 липня до 3 серпня включно.