Зональні змагання з футболу Обласної Спартакіади школярів

Дата: 18.10.2018 15:38

17 жовтня 2018року в м. Ямпіль пройшли зональні змагання з футболу Обласної Спартакіади школярів, серед юнаків 2001 – 2002р.н., загальноосвітніх навчальних закладів. В змаганнях прийняли участь команди школярів: Ямпільського району, Могилів-Подільського та Тульчинського району. Наш район представляла команда школярів сформована на базі Тульчинської ЗШ№2, тренери – Квасневський С.С. та Мазур І.І. Команди грали в групі по колу. Результати ігор такі :
Тульчинський р-н - Могилів – Подільський р-н - 3 – 0,
Тульчинський р-н - Ямпільський р-н 4 – 2,
Ямпільський р-н - Могилів – Подільський р-н 1 – 1.
Перемігши своїх суперників в двох матчах тульчинська команда зайняла перше в групі та вийшла до півфіналу Обласної Спартакіади , який пройде в квітні наступного року. Голи в нашій команді забивали : Поперечний Дмитро, Стрільчук Владислав, Демський Тарас. Кращими на полі були : Браницький Влад, Небесний Геннадій, Бондарук Євген, Дзяд Анатолій, Голомоз Дмитро, Демський Тарас, Поперечний Дмитро, Стрільчук Влад.