Зустріч із поетом, прозаїком, заступником голови Національної спілки письменників України Володимиром Федоровичем Шовкошитним

Дата: 06.05.2015 16:18

На Тульчинщину завітав поет, прозаїк, заступник голови Національної спілки письменників України Володимир Федорович Шовкошитний. Зустріч із учителями української мови та літератури району та старшокласниками відбулася в актовій залі Тульчинської ЗШ І – ІІІ ступенів № 1.

Символічним було те, що зібрання розпочалося з пісні на слова В. Шовкошитного «Боже, дай Україні волю», музика Олександра Осадчого. Саме цей твір народився і набув популярності у дні, коли Україна здобула Незалежність. Відеоряд до кліпу підготував викладач училища культури Оніщенко Олександр Іванович.

Письменник презентував свої книги, які відкривають сучасникам невідомі сторінки історії України як минулі, так і теперішні. Присутні почули цікаві, сенсаційні факти біографії Василя Стуса. Адже В. Шовкошитний був керівником і організатором заходів, щодо повернення тіла поета у рідну землю.

Саме такі зустрічі пробуджують і посилюють національну свідомість нашої молоді, сприяють патріотичному вихованню.

Традиційно на останок прозвучали гасла :

• Слава Україні !
  • Героям слава!