Зустріч з чемпіоном України

Дата: 11.06.2014 11:52

Голова Тульчинської районної адміністрації Галина Роспутна провела офіційну зустріч з одним із кращих спортсменів Тульчинщини, майстром спорту з вільної боротьби Сергієм Ратушняком з нагоди здобуття, вдруге поспіль, звання чемпіона України серед ветеранів. Цьогоріч всеукраїнські змагання завершилися 5 червня в смт. Рибаківка, що на Миколаївщині.
У теплій, дружній атмосфері голова райдержадміністрації ознайомилась із чималим доробком Сергія – нагородами найвищого ґатунку, серед яких є й золота медаль чемпіона світу, здобута 1 жовтня минулого року в місті Сараєво (Боснія-Герцеговина). Спортсмен мріє захистити своє звання в Белграді (республіка Сербія) 26 серпня 2014 року, для чого в нелегкий для країни і спортивної галузі час потрібні чималі кошти.
Вітаючи борця-ветерана, Галина Григорівна внесла конкретні пропозиції щодо сприяння від’їзду на чемпіонат, задля примноження славетних перемог історично спортивної Тульчинщини.