Зустріч з головою районної єврейської общини

Дата: 19.02.2014 09:47

18 лютого 2014 року на виконання Указу Президента України від 19 жовтня 2012 року № 604 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» заступник голови райдержадміністрації Марія Іванівна Колібабчук разом з працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації провела зустріч з головою Тульчинської районної єврейської общини, головою місцевої спілки малолітніх в’язнів концтаборів Рітою Гейніхівною Швейбиш. На зустрічі обговорювались питання гідного вшанування пам’яті жертв концентраційного табору «Мертва петля» в селі Печера, соціального захисту колишніх в’язнів фашистських концтаборів, патріотичного виховання підростаючого покоління на прикладі праведників світу Тульчинщини.