Зустріч з учасником АТО

Дата: 16.09.2014 09:01

12 вересня 2014 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації Галини Роспутної, голови районної ради Олексія Авраменка з учасником АТО, добровольцем 9-го батальйону територіальної оборони Анатолієм Бореєм, який перебуває у відпустці. В зустрічі взяли участь голова районної організації Спілки ветеранів Афганістану Олексій Гордійчук, його заступник по громадській організації Анатолій Козак, редактор районної газети «Тульчинський край» Олена Козир.
Учасники зустрічі обговорили питання організації підтримки наших земляків, що виконують військовий обов’язок в зоні АТО, соціальної допомоги їхнім сім’ям у районі. А.Борей отримав подяку, матеріальну допомогу і збірки місцевої поетеси для бійців АТО.