Зустріч з учасником бойових дій

Дата: 25.04.2018 15:20

Велика Перемога – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі. З кожним відірваним листочком календаря, свідків та учасників тієї страшної та в той же час величної події, стає все менше. Нажаль зовсім мало залишилось людей, що можуть розповісти якою ціною здобувалась велика перемога. Чим більше час віддаляє нас від подій Другої світової, тим ціннішими для нас стають хвилини зустрічей з ветеранами.

Так, 24.04.2018 року начальник відділу звернення громадян Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Антоніна Горобець в с. Тиманівка Тульчинської ОТГ зустрілась з учасником бойових дій Квасняк Парасковією Андронівною, яка працювала з 1944 року до останніх днів війни в евакуаційному госпіталі Центральної групи військ. Антоніна Петрівна привітала з святом 73-ї річниці Другої світової війни вручила квіти та висловила найтепліші слова подяки, за мужність, героїзм та подвиг, побажала міцного здоров’я та довголіття.