Зустріч з ветеранами

Дата: 27.04.2018 09:11

Життя швидкоплинне, і з кожним роком Велика Вітчизняна війна все далі йде в історію. Із кожним роком ми, нажаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну.
Дякуючи мужності та героїзму наших ветеранів, які в суворих випробовуваннях та стражданнях здобули перемогу, ми живемо під мирним світлим небом. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам'ять, яку нащадки несуть у своїх серцях.
Так, 25.04.2018 року, начальник відділу звернення громадян Антоніна Горобець зустрілась з інвалідом війни 1 „а” групи, жителем смт. Шпиків Шпиківської ОТГ Атаманчуком Петром Мойсейовичем та учасником бойових дій Жмурко Степаном Максимовичем. Антоніна Петрівна привітала зі святом 73-ї річниці Другої світової війни, вручила квіти та висловила найтепліші слова подяки за мужність, героїзм та подвиг, побажала міцного здоров’я та довголіття.