Зустріч з воїнами-земляками

Дата: 12.12.2014 12:31

12 грудня 2014 року відбулась зустріч голови райдержадміністрації Галини Роспутної з бійцями 9-го окремого мотопіхотного батальйону 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Романом Кліпачем (житель с. Нестерварка) і Андрієм Швецем (житель с. Тарасівка), які знаходилися у відпустці, а тепер відбувають на місце військової служби у зоні АТО. Ще одного бійця з цього батальйону Василя Грищука (жителя с. Шура-Копіївська) голова райдержадміністрації відвідала у Тульчинській центральній районній лікарні, де він перебуває на лікуванні. Всі воїни-земляки отримали Подяки райдержадміністрації та районної ради, комплекти термобілизни, медичні аптечки, продукти харчування. Крім того, профспілковий комітет райдержадміністрації надав фінансову допомогу бійцям на транспортні витрати, придбання палива тощо.
Разом з державними службовцями ряду підрозділів райдержадміністрації Галина Григорівна висловила щиру вдячність нашим землякам за мирне небо над Вінниччиною, патріотизм і мужність, витривалість і професіоналізм під час виконання конституційного обов’язку по захисту територіальної цілісності та незалежності України в зоні АТО, побажала завершити важливу місію живими і неушкодженими.