Звернення голови райдержадміністрації Чуби В.В. до виборців району

Дата: 17.04.2019 11:45

Шановні виборці, дорогі земляки !
21 квітня в Україні відбудеться повторне голосування з виборів Президента України. Строкате розмаїття кандидатів та їх програм у першому турі, гучні звинувачення і агресивний популізм ще раз підкреслили всі наявні проблеми у нашому суспільстві, продемонстрували ступінь готовності кандидатів їх вирішувати. Як написано в Біблії – «Бо багато запрошених, але вибраних мало» (Матв., 22:14).
Отже, маємо, дорогі співвітчизники, підтвердити особистим голосуванням, що ми є дієвими патріотами, прихильниками демократії, незалежності та суверенітету всієї території України, включаючи Крим і Донбас, що ми за поступальний, успішний соціально-економічний розвиток нашої держави в тісній співпраці зі всім цивілізованим світом – насамперед, з Євросоюзом та НАТО. Європейський вектор нашого руху ніхто і ніщо не повинні змінити, бо дуже багато людських і матеріальних жертв має Україна на цьому історичному шляху за останні 100 років.
Гуртуймося в єдиний народ, щоб висловити свою конституційну волю 21 квітня!
Слава Україні!
Героям – слава!