Звернення УСБУ до мешканців регіону щодо реагування на терористичні або диверсійні прояви у візуально доступних місцях

Дата: 05.01.2017 16:52

Шановні жителі Вінниччини !
Звертаємось до Вас з проханням бути пильними та небайдужими у питаннях протидії можливим проявам терористичного характеру !
У разі виявлення підозрілої поведінки осіб, які можуть бути причетними до терористичних або диверсійно-розвідувальних груп, зброї, вибухових пристроїв чи схожих на вибухівку предметів негайно повідомляйте на гарячу лінію УСБУ у Вінницькій області за тел.: 53-13-09, електронну скриньку: usbu_vin@ssu.gov.ua, або за номером «102» !
Не торкайтесь підозрілих предметів і до приїзду правоохоронців застерігайте від цього оточуючих осіб !
ПАМЯТАЙТЕ ! Від Вашої небайдужості та пильності, правильності дій, у випадку виникнення реальної загрози скоєння терористичного акту, залежить не тільки Ваше життя та здоров’я, але й життя та здоров’я оточуючих Вас людей та безпека держави.