Зверненням громадян – належну увагу

Дата: 12.10.2015 16:00

Під час апаратної наради 9 жовтня 2015 року, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний, головний спеціаліст із зверненнями громадян загального відділу райдержадміністрації Алла Антонюк повідомила про підсумки розгляду звернень громадян за 9 місяців 2015 року: на адресу райдержадміністрації за 9 місяців 2015 року надійшло 411 звернень від мешканців району та інших населених пунктів, що на 101 звернення більше (32,6 %), ніж за відповідний період 2014 року. В зверненнях порушено 453 питання, кількість громадян, що звернулися – 1352 чоловіка.
Поштою на ім’я голови райдержадміністрації надійшло 15 звернень, через органи влади, а саме через Державну установу «Соціальний контактний центр» та ОДА - 215 звернення. На особистому прийомі голови районної державної адміністрації та його заступників отримано 160 звернень, на виїзних прийомах – 21 звернення.
За даний період позитивно було вирішено 116 питань (25,6 %), зокрема: відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації за зверненнями громадян протягом звітного періоду 97 жителям району було надано нецільову матеріальну допомогу на загальну суму 70700 грн.
Протягом звітного періоду роз’яснено по суті, згідно чинного законодавства України 305 питань, 37 питань знаходяться на контролі).
Протягом звітного періоду найбільше громадян хвилювали питання: соціального захисту, аграрної політики та земельних відносин, комунального господарства та інші.
Збільшилась кількість колективних звернень. До районної державної адміністрації за даний період їх надійшло 30 (12 – 9 міс. 2014 року).
Серед управлінь, відділів, служб району найбільше звернень розглядають:
- управління соціального захисту населення райдержадміністрації – 249 звернень (60,6 %);
59 - юридичний відділ апарату райдержадміністрації (14,4%);
38 - відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації (9,2 %);
37 – відділ Держгеокадастру у Тульчинському районі,
24 - управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;
21 – управління економіки райдержадміністрації;
12 - відділ освіти райдержадміністрації та інші.
Якщо проаналізувати звернення від мешканців територіальних громад району, їх найбільше:
Тульчин – 117;
Шпиків, Шпиківка – 55 (9 міс 2014 рік - 29)
Кинашів, Мазурівка, Нестерварка - 35,
Кирнасівка та Заозерне по 13,