Звітувати з ЄСВ за травень необхідно за новими формами

Дата: 18.05.2015 12:23

Міністерством фінансів України видано наказ від 14.04.2015 р. N 435 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», яким внесено зміни до Порядку формування та подання звітності щодо ЄСВ.
Наказ № 435 набрав чинності з дня офіційного опублікування – з 30 квітня 2015 року (Офіційний вісник України, 2015, № 32).
Враховуючи зазначене, з 1 червня 2015 року, починаючи із звітного періоду травня 2015 року, звітність з єдиного соціального внеску подаватиметься за формами у редакції наказу № 43.
Звітність з ЄСВ за квітень 2015 року, повинна подаватись за формами звітності, затвердженими наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 р. N 454.