Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

09 Травня, 2024 р., 16:45
Сьогодні, у День Європи, Президент Володимир Зеленський взяв участь у другому Міжнародному саміті міст і регіонів.
09 Травня, 2024 р., 15:42
Для ветеранів війни і членів їхніх сімей, родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України Міністерством у справах ветеранів України запроваджена «Єдина ветеранська лінія».
09 Травня, 2024 р., 15:00
Президент Володимир Зеленський у День Європи взяв участь у другому Міжнародному саміті міст і регіонів. На заході також були присутні: Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, народні депутати, урядовці, представники українських та іноземних органів самоврядування.
09 Травня, 2024 р., 14:00
Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, учора на засіданні обласної комісії погодили кандидатури сорока стипендіатів. Серед яких:
09 Травня, 2024 р., 12:00
Ми - нація!
09 Травня, 2024 р., 10:32
Начальник ОВА Сергій Борзов привітав переможців і призерів змагань з волейболу серед юнаків.

Випадкові фото