26 Лютого, 2022 р., 15:05
Голова ОДА Сергій Борзов закликав населення Вінниччини чинити всебічний опір ворогові.
26 Лютого, 2022 р., 15:04
Якщо ви не можете додзвонитись на спецлінію 102, пишіть свої повідомлення на сторінку у Фейсбук «Поліція Вінницької області» із зазначенням особистих даних та номером телефону.
26 Лютого, 2022 р., 15:02
Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти лишають на дорогах.
25 Лютого, 2022 р., 16:54
СТОСУЄТЬСЯ ВСІХ УКРАЇНСЬКИХ МІСТ!
25 Лютого, 2022 р., 16:53
У цей важкий день для нашої країни, коли український народ дає відсіч російським окупантам на усіх напрямках, одним із найважчих місць на мапі України став Кримський перешийок, де одним із перших ворога зустрів окремий батальйон морської піхоти.
25 Лютого, 2022 р., 16:50
На виконання Указу Президента України «Про оголошення загальної мобілізації», відповідно до Законів України «Про військовий обов’язок та військову службу» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» Військовий комісар Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Вінницький підписав Наказ про проведення мобілізації у Вінницькій області.
25 Лютого, 2022 р., 16:48
Публікуємо список Telegram-каналів, які активно поширюють дезінформацію та беруть участь в кампаніях з дестабілізації ситуації в Україні.

25 Лютого, 2022 р., 12:53
Міністерство оборони України звертається до власників веб-камер у Києві і не тільки.?
25 Лютого, 2022 р., 11:41
Вистояли ніч, вистоїмо і день. А потім стільки, скільки необхідно !