28 Лютого, 2022 р., 14:01
Україна звертається до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання до ЄС за новою спеціальною процедурою.
28 Лютого, 2022 р., 14:00
Центри надання адмінпослуг у Івано-Франківській, Черкаській, Вінницькій, Волинській та Львівській областях переформатувалися в пункти допомоги переселенцям, військовослужбовцям та територіальній обороні. Подібну ініціативу поступово підхоплюють ЦНАПи й інших областей.
28 Лютого, 2022 р., 12:26
Це саме ті функції, які надають певну інформацію користувачам у режимі реального часу.
28 Лютого, 2022 р., 12:25
Сьогодні, 28 лютого, на полігонах у Вінницькому районі відбудуться навчально-тренувальні стрільби силових підрозділів. Прохання до людей - зберігати спокій та уникати руху у напрямку полігонів #vinpolice #stoprussia
28 Лютого, 2022 р., 10:44
До складу делегації увійшли: голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, міністр оборони України Олексій Резніков, радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк, перший заступник глави делегації України в Тристоронній контактній групі Андрій Костін, народний депутат Рустем Умєров та заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький.
28 Лютого, 2022 р., 10:26
Путін використав 2/3 бойової потужності Росії, накопиченої для вторгнення, запустивши «більше 320 ракет», - заявив високопоставлений представник міністерства оборони США
28 Лютого, 2022 р., 09:49
Управління СБУ у Вінницькій області звертається до усіх вінничан з проханням надати будь-яку інформацію про особу, яка зображена на посвідченнях на фото.
28 Лютого, 2022 р., 09:47
Французький іноземний легіон, який складається з висококваліфікованих піхотинців, відпускає українців, які хочуть захищати свою Батьківщину. При цьому їм залишають повне екіпірування.