21 Лютого, 2022 р., 10:28
Пацієнти із COVID-19, яких зараз госпіталізують до закладів охорони здоров’я, менш киснезалежні, ніж було під час хвилі коронавірусу, спричиненою штамом «Дельта». Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю медичному експерту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Катерині Булавіновій.
21 Лютого, 2022 р., 10:22
Протидія коронавірусу залишається одним із пріоритетів діяльності Уряду, попри перенасичення інформаційного простору іншими темами. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час свого виступу у Верховній Раді України.
21 Лютого, 2022 р., 10:16
Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 696 зразків на COVID-19 (в т.ч. ОЦКПХ – 376, Меділабс – 320).
21 Лютого, 2022 р., 09:54
Дуже довгий час стан доріг різних сполучень, у містах та селах, по всій області були в надзвичайно жахливому стані, на який не звертали увагу державні органи влади. Та наразі завдяки програмі ВеликеБудівництво ця проблема почала вирішуватися і має перші результати.
21 Лютого, 2022 р., 09:23
Важливими аспектами були обговорення особливості впровадження земельної реформи з досвіду юристів і представників законодавчої та виконавчої влади. Такий обмін думками між фахівцями різних галузей дає змогу багатобічно проаналізувати земельні питання та знайти спільне рішення суперечливим моментам.

21 Лютого, 2022 р., 09:21
Як зазначив Голова ОДА Сергій Борзов, урбан-парки стануть чудовим простором для занять спортом та активного відпочинку, який створюється в рамках програм Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» та «Велике будівництво».
21 Лютого, 2022 р., 08:42
Ключові повідомлення повинні розкривати:
21 Лютого, 2022 р., 08:14
 зафіксовано 13 562 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1 254, медпрацівників – 151);