13 Січня, 2022 р., 09:05
Вінницька область. М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. с. Коростівці.

13 Січня, 2022 р., 08:54
Що лікарі вважають протипоказаннями до вакцинації та чому людям зі супутніми хворобами варто щеплюватись від COVID-19? Дивіться у відеоблозі реаніматолога Максима Денисюка.
13 Січня, 2022 р., 08:38
Зокрема, захворіли 590 дітей та 255 медпрацівників.
12 Січня, 2022 р., 15:59
12 січня 2022 року в закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Вербка Городківської громади відбувся урок пам’яті «Забути заборонено! Пам’ятати…», присвячений відважним українським воїнам, які стали символом гідності. Кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддаючи життя за нову, відроджену Україну. Саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. Ми всі у вічному боргу перед матерями та батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів, схиляємо голови перед дітьми, які втратили батьків.
12 Січня, 2022 р., 14:39
Захворіло — 3 716 988 (+7 117)
12 Січня, 2022 р., 14:16
12 січня 2022 року  відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. В районній студії учасниками засідання були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк та заступник Володимир Скалій.
12 Січня, 2022 р., 12:11
Хто оборонятиме Вінниччину? 7 батальйонів територіальної оборони сьогодні формують у Вінниці та у кожному з шести районів області — Вінницькому, Гайсинському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Тульчинському та Хмільницькому. Про це зазначає Голова ОДА Сергій Борзов.
12 Січня, 2022 р., 11:51
Метою проведення конкурсу Мінсоцполітики на кращий соціальний проєкт / ініціативу «Будуємо країну без бар’єрів разом!» є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини. Щоб взяти участь у конкурсі потрібно заповнити відповідні форми та до 7 лютого 2022 року надсилати їх на адресу initiate_msp@ukr.net.
12 Січня, 2022 р., 11:13
  «В Україні створюється один із найбільш просунутих механізмів оренди державного майна. Відбувається це не від доброго життя, оскільки треба долати кричущу корупцію, яка тут панувала. На старті реформи 28 млн м² площ не використовували або робили це за «тіньовими» схемами.