21 Грудня, 2021 р., 08:57
Наступного року в Україні заплановано реалізацію амбітних проектів, серед яких початок будівництва концесійного автобану Краковець — Броди — Рівне. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді 17 грудня.
21 Грудня, 2021 р., 08:45
20 грудня 2021 року відбулась онлайн-нарада за участі членів комісії з інвентаризації, головами районних державних адміністрацій та головами територіальних громад області стосовно проведення інвентаризації земельних ділянок та майна на території громад.
21 Грудня, 2021 р., 08:30
Вінницька область. м. Жмеринка. Реконструйовано приймальне відділення центральної районної лікарні.
20 Грудня, 2021 р., 15:41
Президент України Володимир Зеленський підписав ініційований ним Закон «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у програмі «Креативна Європа» (2021 – 2027)» № 1963-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 15 грудня 2021 року.
20 Грудня, 2021 р., 15:10
Завершено роботу над першим розділом Альбому безбар'єрних рішень – практичного посібника, який надає рекомендації та ілюструє, як зробити міське середовище дружнім до різних користувачів, зокрема батьків з маленькими дітьми, літніх людей, людей з інвалідністю.
20 Грудня, 2021 р., 14:15
За участю Президента України Володимира Зеленського відбулося засідання координаційного енергетичного штабу щодо ситуації в енергетичній сфері та проходження опалювального сезону.
20 Грудня, 2021 р., 14:05
20 грудня 2021 року  відбулось обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. В районній студії учасниками засідання були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк та його заступник Володимир Скалій.
20 Грудня, 2021 р., 12:03
Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 756 зразків на COVID-19 (в т.ч. ОЦКПХ – 376, Меділабс-380, Центр ІХ-0, міський лікувально-діагностичний центр – 0, Могилів-Подільська ОЛІЛ-0).